Klimatyzacja

Klimatyzatory

Typy klimatyzatorów:


- KLIMATYZATORY OKIENNE – montowane we wszystkich otworach okiennych lub specjalnie przygotowanych otworach, muszą one być jednak odpowiednio uszczelnione.
- KLIMATYZATORY POJEDYNCZE – typu SPLIT, jednostka wewnętrzna pracuje tu z jednym agregatem zewnętrznym.
- KLIMATYZATORY PRACUJĄCE w układzie typu DUO – oznacza to, że do jednego agregatu zewnętrznego podłączone są dwie jednostki wewnętrzne, które mają wspólne sterowanie
- KLIMATYZATORY pracujące w układzie MULTI – oznacza to, że do jednego agregatu zewnętrznego można podłączyć, w zależności od modelu urządzeń do pięciu jednostek wewnętrznych.
- KLIMATYZATORY pracujące w układzie VRV zwane inteligentnymi systemami, pozwalają na odpowiednie przekierowanie swojej mocy w zależności od zaistniałych potrzeb.

Wykonując swoje usługi gwarantujemy:
- kompleksową obsługę,
- szybką realizację zamówienia,
- wysoką jakość oferowanego towaru,
- atrakcyjne ceny.

Klimatyzacja mieszkań, domów i biur

Oferujemy pełną gamę klimatyzatorów, począwszy od prostych urządzeń kompaktowych (przenośne, okienne), poprzez urządzenia typu split ścienny pojedynczy oraz wielokrotny, przypodłogowo - podstropowe, kasetonowe, kanałowe, aż po zaawansowane technologie przeznaczone dla obiektów komercyjnych.

klimatyzacja pomieszczeń, bomów i biur Proponowane przez nas urządzenia produkowane są przez czołowych producentów. Klimatyzacja to pełna kontrola nad parametrami powietrza, czyli stworzenie i utrzymanie w pomieszczeniach najkorzystniejszego dla ludzi mikroklimatu a także zapewnienie ważnym urządzeniom właściwych warunków pracy. Należy pamiętać, że klimatyzacja komfortu to nie tylko schładzanie pomieszczeń. Ma ona wpływ na:

- zdrowie i dobre samopoczucie
- wydajność pracy ludzkiej
- oszczędność pieniędzy
- bezpieczeństwo ważnych systemów elektrycznych i elektronicznych
- prestiż lokalu z „klimatem”

Klimatyzacja samochodowa

Świadczymy kompleksowe usługi związane z klimatyzacją samochodową.

Klimatyzacja samochodowa

Oferujemy:
- opróżnienie układu z czynnika
- oczyszczenie czynnika i układu z wody
- próba szczelności układu
- napełnienie układu odpowiednią ilością, UV, Czynnika i Oleju Dodatkowo wykonujemy także:
- pomiar efektywności chłodzenia
- kontrola sprężarki, wentylatora i szczelności zaworków

Korzystamy z najdoskonalszych i w pełni automatycznych urządzeń najlepszych producentów, ich zaletą jest podwójny system filtracyjny który dokładnie oczyszcza czynnik z wody i cząstek stałych przedłużając żywotność podstawowych elementów układu. Serwisując klimatyzacje urządzenia przeprowadzają próbę szczelności a następnie uzupełniają układ odpowiednią ilością UV, oleju i czynnika R134a.

Klimatyzacja precyzyjna

Zadbaj o bezpieczeństwo Twojego sprzętu elektronicznego.

Klimatyzacja precyzyjna

Systemy klimatyzacji precyzyjnej z niezmiernie dużą dokładnością regulują mikroklimat wszędzie tam gdzie wymagane jest utrzymywanie stabilnych warunków temperaturowych i wilgotnościowych. Klimatyzację tego typu stosuje się w pomieszczeniach gdzie pracują czułe urządzenia techniczne takie jak:
- centra przetwarzania danych,
- serwerownie,
- pomieszczenia UPS,
- laboratoria
- węzłach łącznościowych sieci telefonii komórkowych.

Agregaty wody lodowej

Oferujemy agregaty wody lodowej wytwarzane przez renomowanych producentów.

Agregaty

Urządzenia te, o mocach chłodniczych od kilku kW, do ponad 2 MW, pracujące na bazie ekologicznych czynników chłodniczych, mogą tworzyć perfekcyjne rozwiązania dla zastosowań w systemach klimatyzacyjno-wentylacyjnych oraz w przemyśle chłodniczym.

Opcjonalnie wbudowane i sterowane automatycznie systemy free-cooling pozwalają na wykorzystanie niskich temperatur powietrza zewnętrznego, a co za tym idzie, bardzo duże oszczędności w eksploatacji.

Nasi Partnerzy:

P.H.U.P Klimar Marek Kubasiak
Ulica Garbarska 2
34-300 Żywiec
Tel. / Fax: (33) 861 13 58
Biuro: 604 295 665